Návod k obsluze a storno podmínky rezervace

Vítáme Vás v průvodci obsluhy rezervačního systému Devítky v pohybu.
 
Pro vyplnění registračního formuláře musíte zaslat oskenovaný, nebo kvalitně ofocený, vyplněný, podepsaný evidenční list s čestným prohlášením na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ke kontrole a schválení. Pokud bude vše v pořádku, bude vám nejpozději do tří dnů účet autorizován. Informační email odchází automaticky ze systému, zkontrolujte proto i složku spamu nebo nevyžádané pošty, případně zda jste vyplnili správně email adresu.
Pro bezproblémový příjem mailové pošty si přidejte adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zařaďte mezi neblokované adresy.
Následně použijte přihlašovací údaje a přihlaste se do systému, zvolte si libovolný trénink a potvrďte svou účast tlačítkem rezervovat.
Zapomněli jste heslo, napište si o něj při přihlašování do Rezervace tréninku.
Aby se vám naši trenéři mohli dostatečně věnovat, stanovili jsme vždy maximální počet cvičících na tréninku. Ti, kteří se rezervují nad tento počet, dostávají status náhradníka, systém je červeně označí a přidá na seznam čekatelů. Pokud se někdo z tréninku odhlásí, systém nejprve všechny náhradníky vymaže, ale následně přijde všem náhradníkům ve frontě e-mail o uvolněném místě na tréninku, poté kdo se znovu přihlásí nejrychleji, vyhrává.
 
Aby bylo možné provést platnou rezervaci, musíte mít aktivní účet.
Storno tréninku je možné provést pouze 24 hodin předem.
Trénink po této lhůtě nelze zrušit ani mailem, pomocí sms,  nebo telefonátem!
Pokud si budete rezervovat trénink a následně se nedostavíte, Váš uživatelský účet bude po druhém porušení pravidel zablokován.
Odblokování bude poté možné pouze po zaplacení pokuty 300 Kč na náš účet.
FIO Banka 2100403455/2010
Po zaplacení nás upozorněte emailem a my vám účet odblokujeme.
 

Pokud se trénink nenaplní – nebude rezervováno minimálně 5 klientů do jedné hodiny před tréninkem, trénink se nekoná, trenér nevyjíždí.
Tréninky vypisujeme vždy ve čtvrtek na další týden dopředu.
 
 
Kam pokračovat dále?