Workout pro všechny

Kdy : Středa od 17.00

Kde : Fitness louka Rokytka

S kým : Jan Kaňůrek

 

Zdravotní a bezpečnostní pokyny

Trénink je určen pro plnoleté osoby bez jakýchkoli zdravotních omezení.
Budou vám poskytnuta poučení jak bezpečně cvičit a adaptovat se na nový druh sportu. Nepřepínejte své síly! Zátěž, váhy a počet opakování zvyšujte postupně, toto doporučujeme i pokročilým sportovcům.
Dbejte pokynů trenéra, cvičíte na vlastní riziko, za způsobené zranění neneseme odpovědnost.
S sebou: podložku na cvičení, ručník a dostatek vody!

Podepsaný evidenční list/čestné prohlášení.

Rezervace

Minimální počet účastníků tréninku je 5 osob, maximální 12.

Na každý trénink je proto nutno provést rezervaci přes rezervační systém

Účast je závazná a zrušit ji můžete nejpozději 24 hodin před začátkem lekce. Těm co budou toto pravidlo porušovat, bude vstup na trénink odepřen nebo zpoplatněn. Předcházíme tak situacím, kdy se na trénink nedostanou ti co cvičit chtějí, protože si hodinu rezervoval někdo kdo se nakonec nedostavil. Proto si prosím rezervujte místo pouze pokud jste si jisti, že se dostavíte.

Cvičíme za každého počasí!

Na trénink noste funkční oblečení!

Oblékejte se tak, abyste si mohli vždy jednu vrstvu přidat, či odebrat v závislosti na počasí, používejte trička, která odvádějí pot od pokožky, když je chladněji teplé prodyšné mikiny a v případě deště membránové bundy, které dýchají, ale jsou zároveň nepromokavé. Používejte kvalitní sportovní obuv určenou na venkovní aktivity.

A o co se jedná?

Svaly a sílu může mít každý, přesto je spousta lidí neumí správně ovládat a používat. 

Workout pro všechny je komplexní cvičení na rozvoj pohyblivosti těla, jeho lepší kontrolu a celkové zvýšení síly.

V základu se jedná o nejpřirozenější a nejběžnější cviky, jako jsou dřepy, kliky, shyby na hrazdě a dipy na bradlech, jež pomáhají posílit hluboké a stabilizační svaly. Budeme převracet peneumatiky, běhart, skákat, cvičit s činkami.

A proč?

Protože správné držení těla a ovládání svalů minimalizuje jak vynakládanou energii na pohyb, tak nebezpečí úrazu ze špatně prováděných cviků.

K čemu to je dobré?

Provádění běžných cviků je méně únavné, což vede ke zvýšení počtu opakování. Tělo se zároveň naučí flexibilně a efektivně přizpůsobovat novým pohybům v nových situacích, což vám usnadní i běžný život.

Galerie