Trénink přírodního běhu

Kdy : Pondělí v 18.00

Kde : sraz je na Fitness louce (mapa)

S kým : Mgr. Zuzana Kubáňová

Zdravotní a bezpečnostní pokyny

Trénink je určen pro plnoleté osoby bez jakýchkoliv zdravotních omezení.
Budou vám poskytnuta poučení jak bezpečně cvičit a adaptovat se na nový druh sportu. Nepřepínejte své síly! Zátěž, váhy a počet opakování zvyšujte postupně, toto doporučujeme i pokročilým sportovcům.
Dbejte pokynů trenéra, cvičíte na vlastní riziko, za způsobené zranění neneseme odpovědnost.
S sebou: flašku s pitím v ledvince

Podepsaný evidenční list/čestné prohlášení.

Rezervace

Minimální počet účastníků tréninku je 5 osob, maximální 15.

Na každý trénink je proto nutno provést rezervaci přes rezervační systém.

Účast je závazná a zrušit ji můžete nejpozději 24 hodin před začátkem lekce. Těm co budou toto pravidlo porušovat, bude vstup na trénink odepřen nebo zpoplatněn. Předcházíme tak situacím, kdy se na trénink nedostanou ti co cvičit chtějí, protože si hodinu rezervoval někdo, kdo se nakonec nedostavil. Proto si prosím rezervujte místo pouze pokud jste si jisti, že se dostavíte.

Cvičíme za každého počasí!

Na trénink noste funkční oblečení!

Oblékejte se tak, abyste si mohli vždy jednu vrstvu přidat, či odebrat v závislosti na počasí, používejte trička, která odvádějí pot od pokožky, když je chladněji teplé prodyšné mikiny a v případě deště membránové bundy, které dýchají, ale jsou zároveň nepromokavé. Používejte kvalitní sportovní obuv určenou na venkovní aktivity.

A o čem je naše lekce přírodního běhu?

Běh je přirozený pohyb, ale díky dnešnímu životnímu stylu leckdy právě onu přirozenost ztrácíme. Lekce přírodního běhu je kombinací funkčního tréninku na přirozených nebo vytvořených překážkách a běhu. Střídání intervalů cvičení na stanovišti a běhání se skvěle doplňuje a tvoří tak zábavný a efektivní celek. Na lekci využíváme nejen vlastní váhu těla, ale i expandery, člunkové běhy, atletickou abecedu pro zlepšení techniky, přeskoky, výskoky, lezení, šplhání.. Pokud fandíte technice tzv. barefootů, neboli "bosému běhu" se speciální obuví, nebojte se tyto boty na lekce nazout.