Funkční trénink

Kdy : Po od 17.00

Kde : Fitness louka Rokytka (mapa)

S kým : Ivana Lovasová

Funkční trénink

Na tréninku se můžete těšit na pestrou škálu cvičení od posilování s vlastní vahou, koordinačních cvičení, přes rozvoj vytrvalosti po trénink rovnováhy. Kromě toho, že si máknete při cvicích, které znáte, naučíte se i nové pohybové vzorce. Organizace probíhá například formou vysoce intenzivního intervalového tréninku (HIIT), kruhového tréninku a dalšími způsoby. Vítáni jsou začátečníci i pokročilí. Trenér se vždy bude snažit upravit program individuálním nárokům a bude klást důraz na správné provedení cviků. Na tréninku panuje přátelská atmosféra, a tak se neváhejte přidat!

Zdravotní a bezpečnostní pokyny

Trénink je určen pro plnoleté osoby bez jakýchkoli zdravotních omezení.

Budou vám poskytnuta poučení jak bezpečně cvičit a adaptovat se na nový druh sportu. Nepřepínejte své síly! Zátěž, váhy a počet opakování zvyšujte postupně, toto doporučujeme i pokročilým sportovcům.

Dbejte pokynů trenéra, cvičíte na vlastní riziko, za způsobené zranění neneseme odpovědnost.

S sebou: podložku na cvičení, ručník a dostatek vody!

Podepsaný evidenční list/čestné prohlášení.

Rezervace

Minimální počet účastníků tréninku je 5 osob, maximální 12

Na každý trénink je proto nutno provést rezervaci přes rezervační systém.

Účast je závazná a zrušit ji můžete nejpozději 24 hodin před začátkem lekce. Těm co budou toto pravidlo porušovat, bude vstup na trénink odepřen nebo zpoplatněn. Předcházíme tak situacím, kdy se na trénink nedostanou ti co cvičit chtějí, protože si hodinu rezervoval někdo kdo se nakonec nedostavil. Proto si prosím rezervujte místo pouze pokud jste si jisti, že se dostavíte.

Cvičíme za každého počasí

Na venkovní funkční trénink noste funkční oblečení!

Oblékejte se tak, abyste si mohli vždy jednu vrstvu přidat, či odebrat v závislosti na počasí, používejte trička, která odvádějí pot od pokožky, když je chladněji teplé prodyšné mikiny a v případě deště membránové bundy, které dýchají, ale jsou zároveň nepromokavé.

Používejte kvalitní sportovní obuv určenou na venkovní aktivity.

Cvičíme za každého počasí. V případě vytrvalého deště rušíme trénink v rezervačním systému.